BETON DOLGU PANEL

İç yapısı hafif beton dolgulu, alttan ve üstten 0,6mm kalınlığında epoksi boyalı çeliğin
birleştirilmesi ile elde edilmiş 600 x 600 x 33 mm ebadında paneller.
BSEN 12825 standartlarına uyumlu, serbest döşenebilir yükseltilmiş döşeme panelleri.Köşe Detayı

Panel Kesiti

Kullanım Alanları

Bilgi işlem, ekipman, baskı odaları, ofis katları ve benzeri mekanlar

Ürün Tanıtımı

Serbest döşeme olarak uygulanan bu ürün, EN 12825 Avrupa Standartlannda, yükseltilmiş döşeme ile ilgili tarif edilen tüm koşullara, tam uygunluk gösterecek şekilde üretilmiştir. Özgün tasarımı, hafif beton dolgulu içeriği ve paneli çepeçevre saran epoksi boyalı çelik, panel göbeğinin tümüyle enkapsüle edilmesini sağlar.

Teknik Özellikler

■ 33 mm yüksekliğinde hafif beton dolgulu, 0,6 mm çelik kaplı
■ Yayılı yük taşıma kapasitesi: 14,71 kN/m² = 1.471 kg/m²
■ Noktasal yük taşıma direnci: 2,94 kN = 294 kg
■ 1 m² sistem ağırlığı: 37 kg/m²
■ Yangın Dayanımı: A1

Yapısı

Serbest döşenebilir, 60x60 ebadındaki hafif beton dolgudan mamul panellerin, yüzey ve tabanı epoksi boyalı çelik ile kaplanmıştır. Tercih edilen kaplama, köşe ve kenar kaplamaları yapılmadan önce, panel yüzeyine lamine edilir. Bu işlemden sonra kenarlar ve köşeler epoksi boyalı çelik ile alttan ve üstten birleştirilerek göbeğin tamamen zarflar ve korumaya alınması sağlar. Elektriksel akımın devamlılığı panelden çelik kaplı tabana ve taşıyıcı ayaklara kesintisiz bir şekilde sağlanır. Döşeme panellerinin doğru yerleştirilerek, yerine tam ve kalıcı oturması, yüksekliği ayarlanabilir ayak sisteminin beton zemine özel yapıştırıcı ile tekniğine uygun sabitlenmesi ile sağlanır.
Yükseltilmiş Döşeme Sisteminin uygulanması, çeşitli ses ve gıcırtıları önleyecek şekilde tekniğine uygun biçimde yapılır.

Ayak Seçenekleri


Panel Seçenekleri


İç yapısı hafif beton dolgulu; tamamı alttan ve üstten epoksi boyalı çelik ile kaplı, PSA MOB PF2 PS/SPU ve BSEN 12825 standartlarına uyumlu, serbest döşenebilir ve taşıyıcı altyapı elemanları dahil, kullanıcı tarafından kolayca kaldırılıp yerleri değiştirilebilecek özellikte yükseltilmiş döşeme panelleri.