HAKKIMIZDA

30. yılımızı idrak ederken; Türkiye’de ilk defa tanıtımını yaptığımız KARO HALI yer kaplamaları ile eş zamanlı olarak pazarlama ve satışını yapmakta olduğumuz yükseltilmiş döşeme sistemleri ile bugüne kadar Türkiye’nin en önemli projelerini yüklenerek tamamlamış olmanın haklı gururunu taşımaktayız.

Yılların verdiği tecrübe ile temsilcisi olduğumuz, dünyanın en büyük ve en kaliteli üreticisi KINGSPAN’ ın Türkiye temsilciliği yanı sıra, kendi markamız olan “VEGA yükseltilmiş döşeme” markası ile, yerli ve ithal geniş bir ürün yelpazesi sunarak, Türkiye pazarında prestijli ve nitelikli projelerde firmamız duyulan güvene layık eksiksiz hizmet anlayışımızı sürdürmek gayreti içinde çalışıyoruz.

İş kulelerinde Türkiye’de ilk defa beton dolgu çelik panel kilitli yükseltilmiş döşeme panellerini tanıtıp, 110.000 m2 nin üzerinde ve bugüne kadar Türkiye’de gerçekleştirilen en büyük tedariki sağlamış olmanın yanı sıra, Çukurova gurubunun 33 ilde bulunan bilgi işlem ağının alt yapısında sağladığımız çelik panel yükseltilmiş döşeme sistemleri ile o yıllarda Türkiye’nin en kapsamlı projesini yüklenerek gerçekleştirdik.

Bir çok bankanın genel müdürlük ve bilgi işlem merkezleri ile birlikte, kamu binaları ve önemli sanayi tesislerinde yükseltilmiş döşeme, (yükseltilmiş zemin), (yükseltilmiş taban) ve yer kaplamalarında tercih edilen marka olduk.

Turkcell ve Global Bilgi’nin ilk kuruluşundan bu yana bir çok binasında yükseltilmiş döşeme ve karo halı yer kaplamaları tedarik ve uygulamasında yüklenici olarak yer aldık. Türk Telekom un yeniden yapılanma projesi kapsamında 80 ilimizdeki tüm binalarında yükseltilmiş döşeme ve karo halı tedarikini yüklenerek başarı ile tamamladık.

Türkiye’nin ilk LEED sertifikalı binasında bu belgelendirmeyi verebilen ilk tedarikçi olarak BOSCH AR-GE merkezi, yanı sıra, sayısız özel sektör kurumunun nitelikli inşaatlarında görev aldık. Türkiye’nin en büyük veri depolama merkezinde, dünyanın kendi konusunda en büyük ve lider kuruluşu olan ZENIUM’ la birlikte çalıştık.

Sekiz bankanın ortak kuruluşu olan Kredi Kayıt Bürosu’nun Ankara’da faaliyete geçen yeni kampüsünde yükseltilmiş döşeme, (yükseltilmiş zemin), (yükseltilmiş taban) ve yer kaplamalarında güvenilen marka olduk.

Kıbrıs’ın en büyük bankası Koop Bank’ın yeni genel müdürlük binasında yükseltilmiş döşemetedarik ve uygulamasına VEGA markası olarak tercih edilerek AGK Yer Kaplamalarına duyulan güvenin bir kez daha yaşandığı bu projede, aynı zamanda bu ülkede bugüne kadarki en büyük uygulamayı yüklendik.

Kingspan yükseltilmiş döşeme, (yükseltilmiş zemin), (yükseltilmiş taban) sistemleri firması İngiltere' de, 1903 yılında kurulmuş ve haftalık 170.000 adet panel üretimi ile dünyanın en büyük üreticisi konumundadır.

20 mm' den 2000 mm' ye kadar ayarlanabilen çelik ayakları ile her ihtiyaca cevap verebilen Kingspan yükseltilmiş döşeme sistemi, aynı zamanda “Data Center”lar için de beklentileri tam karşılayan çözümler sunmaktadır. Yüksek ayaklar ile sağlanan geniş havalandırma kanalları sayesinde Data Merkezlerinde kullanılan makinalar için istenen soğutma kapasitesi de rahatça sağlanabilmektedir.

Kingspan yükseltilmiş döşeme, (yükseltilmiş zemin), (yükseltilmiş taban) panellerinin yüksek akustik özellikleri de göz ardı edilmemelidir.

Dünyanın farklı bölgelerinde en prestijli ve en saygın projelerde her zaman ilk tercih edilen marka olan Kingspan yükseltilmiş döşeme sistemleri, çevreci üretimde en yüksek kalite standartlarını süreçlerine geçirmiş olmakla birlikte, ürünlerine 25 YIL koşulsuz garanti veren ilk firmadır.

Bu endüstride, Dünya’da 2007 senesinde ilk defa FSC (ormanların koruması ile ilgili) belgesini alan ve bugüne kadar bu süreci devam ettiren firmadır.

Kingspan’ın çevre politikası en yeni gelişmeleri ve en gelişmiş çevre koruma tekniklerini yakından izlemekte olup, atık malzemelerin geri dönüşümle kazanılması konusuna da ciddi önem vermektedir. Çevrecilik konusunda ulaşılan yüksek standartlar ve akreditasyonlara uygun olarak; doğa dostu orman işletmeleri tarafından sağlanan hammaddelerle üretim yapılmakta ve üretimde kullanılan tüm sunta ve çelik malzemeler geri dönüştürülebilmektedir.

Günümüzde ülkemizde de yaygınlaşan LEED sertifikalı binalar içinde çevreci özelliklerinden dolayı 8 puan katkı sağlayabilmektedir.

AGK Yer Kaplamaları’nın 30 yıllık yükseltilmiş döşeme sistemleri pazarlama ve uygulama deneyimi ile birlikte, Türkiye’de (ofis, ticari ve data merkezleri başka olmak üzere) gururla sunduğu bu markanın yanı sıra, kendi markası olan VEGA yükseltilmiş döşeme, (yükseltilmiş zemin), (yükseltilmiş taban) sistemleri altında gerek stoktan, gerekse projeye uygun tedarik yöntemi ile çalıştığı, beton dolgu (lightconcrete) ve kalsiyum sülfat (calciumsulphate) panelllerde bulunmaktadır. Bu paneller; tamamen çelik zarflanmış (steel encapsulated) veya yüzeyi kaplanmamış (bare) veya yüzeyi PVC-HPL-seramik kaplanmış alternatifleri ile birlikte geniş seçeneklerle mevcuttur. Gerek stoklarımızda bulunan ve 24 saat içinde tedarik yapabilmek kapasitemiz dahilinde, gerekse projeye özel ithalat yolu ile, herhangi bir dönemde 4-6 hafta arasında projeyi eş zamanlı olarak yüklenip devam ettirebilen yapılanmamız ve tecrübeli kadromuz ile Türkiye’nin her yerinde hizmet sunmaktayız.

VEGA ve KINGSPAN yükseltilmiş döşeme sistemleri ile alakalı olarak, ister 25 m2 ister 25.000 m2AGK için fark etmez. Her ölçek bizim için değerli bir projedir.

Daha detaylı bilgi için satış ekibimize kolayca ulaşabilirsiniz.

0544 245 42 54