KALSİYUM SÜLFAT PANEL

İçi yüksek yoğunluklu kalsiyum sülfat ile dolgulu; tamamı galvanize çelik zarflanmış,
BSEN 12825 standartlarına uyumlu, 600x600x30 mm ebatlarında serbest döşenebilir yükseltilmiş döşeme panelleri.Köşe Detayı

Panel Kesiti

Kullanım Alanları

Bilgi işlem, ekipman, baskı odaları, ofisler ve benzeri mekanlar

Ürün Tanıtımı

Galvaniz çelik ile kaplı enkapsüle yükseltilmiş döşeme panelleri, 600x600x30 mm ebatlarında, 1500-1700 kg/m³ yüksek yoğunluklu kalsiyum sülfat levha nüveli, alt, üst ve yanları 0.35-0.52 mm kalınlığında galvanize çelik tepsi ile zarflanarak kaplanmış ve panel alt kenarlarından kilitlenerek perçinlenmiştir. Bu tasarım aynı zamanda kaplamaların köşelerine koruma sağlar. Serbest döşeme olarak uygulanan bu ürün, tamamen modüler yapıda olup, kullanıcı tarafından kolayca kaldırılıp yerleri değiştirilebilecek özelliktedir. EN 12825 Avrupa Standartlarında, yükseltilmiş döşeme ile ilgili tarif edilen tüm koşullara, tam uygunluk gösterecek şekilde üretilmiştir.

Teknik Özellikler

■ Kalınlık: 30 mm (+/- 0,2 mm)
■ Ebatlar: 600x600 mm (+/- 0,5 mm)
■ Yüzey Düzgünlüğü: (+/- 0,70 mm)
■ Karesellik Toleransı: (+/- 0,75 mm)
■ Yangın Dayanımı: A1 (TS EN 13501-1’e göre)

Yapısı

Serbest döşenebilir, 60x60 ebadındaki yüksek yoğunluklu kalsiyum sülfat dolgulu panellerin, yüzey, taban ve yanları galvanize çelik ile kaplanarak zarflanmıştır. Eğer farklı bir yüzey kaplama tercih edilirse, tercih edilen kaplama, köşe ve kenar kaplamaları yapılmadan önce, panel yüzeyine lamine edilir. Bu işlemden sonra kenarlar ve köşeler ABS bant ile kaplanarak yüzey kaplaması ve göbeğin tamamen zarflanması sağlanır ve panel korumaya alınmış olur. Elektriksel akımın devamlılığı panelden çelik tabana ve taşıyıcı ayaklara kesintisiz bir şekilde sağlanır. Döşeme panellerinin doğru yerleştirilerek, yerine tam ve kalıcı oturması, yüksekliği ayarlanabilir ayak sisteminin beton zemine özel yapıştırıcı ile tekniğine uygun sabitlenmesi ile sağlanır. Yükseltilmiş Döşeme Sisteminin uygulanması, çeşitli ses ve gıcırtıları önleyecek şekilde tekniğine uygun biçimde yapılır.

Ayak Seçenekleri


Panel Seçenekleri

İç yapısı yüksek yoğunluklu kalsiyum sülfat dolgulu; tamamı galvanize çelik ile zarflanmış, PSA MOB PF2 PS/SPU ve BSEN 12825 standartlarına uyumlu, serbest döşenebilir yükseltilmiş döşeme panelleri.